epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-



Krešo napisal/-a:Ja to vse razumem. Mene zanima kako ventil z dvema vodoma predelam na en vod. Nekjako je treba en baypas narediti. Ali pa drugo vprašanje. Če priklopimo kiper cev na eno od cevi ventila kateri ima dve cevi, kaj se zgodi?





Đovani napisal/-a:Pozdrav
na traktorju bi rad dodal par hidravličnih izhodov ele krmiljenih. rad bi priklopil direkt na tlačni vod in potem na povratek ampak imam problem ker ima še tretji priključek neke vrste komanda za črpalko če prav razumem?
kašne ventile bi mroal uporabiti?
lp

Vrni se na Konstruiranje in mehanika
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov