epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

Vajhun napisal/-a:Kolegi strojniki!!!
Kakšna je realna tarifa plače inž. strojništva?
Imam delovne izkušnje znanje iz prakse ...tako da me dela ni strah.Programiranje,modeliranje to laufa...prosim povejte kaj!!!

Vajhun napisal/-a:Kolegi strojniki!!!
Kakšna je realna tarifa plače inž. strojništva?
Imam delovne izkušnje znanje iz prakse ...tako da me dela ni strah.Programiranje,modeliranje to laufa...prosim povejte kaj!!!



keops napisal/-a:grega09 napisal/-a:A se splača postati projektant z izpitom?
Počakaj še malo.

Pillar napisal/-a:Vajhun napisal/-a:Kolegi strojniki!!!
Kakšna je realna tarifa plače inž. strojništva?
Imam delovne izkušnje znanje iz prakse ...tako da me dela ni strah.Programiranje,modeliranje to laufa...prosim povejte kaj!!!
Ker nihče noče o številkah, bom jaz. Glede na moje izkušnje, je realna plača nekje med 700 in 1000€, če je več, lahko temu rečeš dobra plača. Precej je še odvisno, kakšno delo opravljaš - konstrukcija, razvoj manj, komerciala več.
Nasvet. Pojdi v šolstvo. Tam se o takih plačah pogovarjajo čistilke in hišniki.

BountyH napisal/-a:Kaj je zate dobra plača za konstrukterja? Če ga nea dobiš ziher ni bogve kaj. Malce jo dvigni tam na 1500-1800 netto, pa se jih bo trlo. Grem stavit.


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov